Перейти до основного вмісту

АКЛІМА-СЕРВІС:
КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ

Заявка на сервіс

Щоб замовити сервісну послугу (пусконалагоджувальні роботи, обслуговування, діагностика, ремонт, тощо), потрібно оформити заявку на сайті: для цього заповніть і надішліть цю форму. Далі ваша заявка буде опрацьована безпосередньо сервісним відділом!

Заявка на перший запуск

Сервісний відділ Акліма здійснює перший запуск обладнання (теплові насоси, мультизональні системи, чиллери, осушувачі, прецінзіонние кондиціонери, вентиляційні установки, ККБ) встановленого нашими дилерами на безкоштовній основі. Для замовлення даної послуги необхідно заповнити форму заявки на перший запуск.

Є запитання до сервісного спеціаліста?

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Запитати зворотний дзвінок

Про Aclima-Сервіс

СЕРВІС – ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА ТОВАРУ

Aclima-Сервіс — це спеціальний підрозділ компанії Aclima, створений для надання сервісної та гарантійної підтримки дилерам і користувачам кліматичної техніки брендів Aclima.

Ми чудово розуміємо, що продукт — це не тільки обладнання. Так, безумовно, воно має бути якісним, але без гідного сервісного обслуговування правильна і тривала робота техніки просто неможлива. У сильного продукту обов'язково має бути сервісна складова! У нашому випадку це — найважливіша умова, що враховується під час продажу кліматичного обладнання.

Тому ми зібрали сильну команду сервісних інженерів, які здатні виконати всі поставлені клієнтом завдання: проконтролювати якість і правильність монтажу, налаштувати і запустити систему, виконати обслуговування, здійснити кваліфіковану діагностику і ремонт, якщо він знадобиться. Ми також зможемо надати будь-яку консультаційну та технічну підтримку — як нашим дилерам, так і кінцевим користувачам кліматичного обладнання.

Послуги

Гарантійне
обслуговування

Гарантійні зобов'язання мають першочергове значення для Aclima-Сервіс. Фахівці компанії регулярно проходять навчання і тестування на знання всієї техніки, яку виготовляють бренди Aclima. Ми зібрали величезну бібліотеку технічної документації, яка допоможе кваліфіковано усунути проблему. На складі завжди є необхідний асортимент запчастин для оперативного ремонту. Користувач повинен пам'ятати, що гарантійне обслуговування надається лише у разі дотримання всіх необхідних умов, зазначених у гарантійному талоні. Виїзд сервіс-інженера за гарантійним випадком можливий тільки після надіслання форми «Реєстрація гарантійного випадку» з доданим Актом дефектації. За умови регулярного сервісного обслуговування фахівцями Aclima-Сервіс доступна також розширена гарантія з довшим гарантійним терміном.

Сервісне
обслуговування

Сервісне обслуговування – це обов'язкова процедура, необхідна для надійної та ефективної роботи кліматичної техніки. Крім того, регулярне обслуговування є обов'язковою умовою гарантійної підтримки. Як правило, сервісне обслуговування кліматичних систем проводиться щомісяця/щокварталу/двічі на рік/один раз на рік. Регламентні роботи краще планувати заздалегідь, підписавши договір про сервісне обслуговування з компанією Aclima-Сервіс. Це дасть змогу своєчасно отримати якісну послугу навіть у гарячий сезон.

Діагностика
несправностей

Якщо кліматична техніка працює некоректно, необхідно виконати діагностику несправностей системи. Від правильної діагностики залежить якість та оперативність майбутнього ремонту, якщо виявиться, що він потрібен. Діагностику проводить сервісний інженер – як правило, безпосередньо на об'єкті. Сервісна бригада оснащена всіма необхідними інструментами для повноцінної діагностики несправностей. Діагностика роботи обладнання також проводиться під час сервісного обслуговування техніки. Діагностика – це обов'язкова процедура перед будь-якими ремонтними роботами.

Шеф-монтаж
та пусконалагодження

Шеф-монтаж – це дуже корисна і потрібна послуга. Наші сервісні фахівці нададуть консультаційну підтримку під час монтажу кліматичної техніки. Кожен етап буде спланований разом, а процес роботи фахівців із монтажу буде контролюватися і перевірятися за результатами виконання робіт. Також буде проаналізована сама технічна схема, за якою планується монтаж обладнання. Замовляючи цю послугу, ви мінімізуєте ризик припуститися помилок через некомпетентність монтажників і некоректність монтажної схеми.

Шеф-пусконалагодження – це повна консультаційна підтримка і присутність монтажника під час запуску агрегату та його виведення на проєктні показники.

Пусконалагоджувальні
роботи

Пуск обладнання – це дуже відповідальний і копіткий процес. Для належного виконання пусконалагоджувальних робіт потрібні фахівці з високою кваліфікацією, досвід, спеціалізований інструмент, допуски, технічна документація та розуміння особливостей конкретної техніки. Сервісні фахівці Aclima-Сервіс виконають пусконалагодження теплових насосів, чилерів, вентиляційних установок, мультизональних систем кондиціювання, прецизійних кондиціонерів, тощо.

Складання
протоколів та актів

Для здійснення гарантійного ремонту або реєстрації гарантійного випадку часто потрібно заповнити обов'язкові документи, як-от Акт дефектації, Протокол запуску, тощо. Якщо заповнення цих бланків займає у вас багато часу, наш фахівець може виїхати на об'єкт і заповнити ці бланки згідно з показниками обладнання. Ця послуга заощадить ваш час і мінімізує ризик припуститися помилок під час заповнення, тож вам не доведеться нести відповідальність за некоректність даних.

Ремонт

У разі несправності кліматичного обладнання наші сервісні фахівці проведуть діагностику, складуть комерційну пропозицію на виконання робіт і матеріали. Після узгодження всіх нюансів виконуються ремонтні роботи, на які виписується окрема гарантія.

Навчання
персоналу

Компанія Aclima-Сервіс з радістю ділиться своїми знаннями та досвідом. На ваш запит ми проведемо технічний семінар, підготуємо фахівців з монтажу, пуску та обслуговування для дилерів різної кліматичної техніки брендів Aclima. Також ми проведемо інструктаж і короткий тренінг для персоналу, що здійснює обслуговування на об'єкті: розповімо, як працює обладнання, як читати аварійні помилки, що робити в певних випадках і як здійснювати моніторинг стану системи.

Каталог запчастин

Компанія Aclima-Сервіс не лише надає сервісні послуги, а й володіє великою матеріальною базою і здатна постачати запчастини для обладнання систем вентиляції, кондиціювання, опалення та автоматизації.

У каталозі запчастин є:

  • компресори
  • конденсатори
  • теплообмінники
  • датчики та інші елементи автоматики
  • контролери і плати управління
  • три- та двоходові крани

Команда

У сервісі люди – це найбільша цінність. Тому Aclima-Сервіс – це, перш за все, команда кваліфікованих фахівців і фанатів своєї справи. Складні завдання для нас не проблема! Ми вміємо доводити справу до кінця і враховувати всі побажання нашого клієнта! Головне для нас – якісно вирішити проблему! Для цього ми регулярно навчаємося, практикуємося і набираємося безцінного досвіду. Наші фахівці регулярно проходять навчання з обслуговування та ремонту складної кліматичної техніки, з якою ми працюємо.

Ми розуміємо, що якісний результат можливий лише за умови згуртованих та організованих дій усіх підрозділів і кожного окремого фахівця, а також за умови тісної взаємодії з клієнтом!

Завантажити бланки та документи

Тут ви можете завантажити стандартні бланки Aclima-Сервіс, необхідні для реєстрації гарантійних випадків або замовлення сервісних робіт

Сервісне обслуговування кліматичних систем

Компанія ACLIMA – експерт із впровадження енергоефективного кліматичного обладнання. Ми не лише пропонуємо послуги з монтажу та пуску обладнання, а й виконуємо професійне обслуговування кліматичних систем. Головні принципи нашої діяльності – відповідальність і сумлінне ставлення до роботи, а також повага до кожного замовника.

Сервісний центр Aclima надає такі послуги:

  • шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи кліматичного обладнання;
  • здача кліматичних систем в експлуатацію та оформлення приймально-здавальних документів;
  • обслуговування за гарантією і періодичне сервісне обслуговування;
  • діагностика несправностей і ремонт кліматичних систем і агрегатів;

У чому наші переваги?

1. Багатогранна спеціалізація

Aclima-Сервіс – це команда досвідчених сертифікованих фахівців з обслуговування сучасних вентиляційних установок, зволожувачів, осушувачів, прецизійних кондиціонерів, теплових насосів, руфтопів і драйкулерів (сухих градирень), чилерів, MRV/MRF-систем, компресорно-конденсаторних блоків та іншого обладнання для вентиляції, опалення і кондиціювання.

2. Досвід і сертифікація фахівців

Наш сервісний центр проводить систематичне навчання і піклується про підвищення кваліфікації наших працівників. Наші фахівці – досвідчені і відповідальні майстри своєї справи, які досконально знають особливості впроваджуваних систем і тонкощі їхнього обслуговування.

3. Профілактика та запобігання відмовам

Для безвідмовної роботи високотехнологічне кліматичне обладнання потребує періодичного профілактичного обслуговування – щомісяця, щокварталу, раз у півроку або раз на рік. Організоване обслуговування не лише подовжує термін служби систем кліматичного обладнання та автоматики керування, але й запобігає потенційним відмовам або порушенням у роботі. Для цього у нас на складі завжди є запчастини.

4. Відповідальність за роботу впроваджених систем

Після встановлення і пуску обладнання ми обов'язково проводимо навчання персоналу, який буде його обслуговувати, укладаємо договори на гарантійне та сервісне обслуговування. Крім того, ми проводимо періодичну діагностику та обслуговування інженерних систем для підтримання справності і максимальної продуктивності систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

5. Навчання і підтримка дилерів

Ми навчаємо сервісні служби дилерів у регіонах за допомогою систематичних семінарів, навчальних курсів, тренінгів або інструктажів, допомагаємо виконувати пусконалагоджувальні роботи, стежимо за кваліфікацією монтажників і сервісних фахівців на місцях.

Читати повністю

Контакти

Гаряча лінія:

0800 60 50 50

E-mail: service@aclima.com.ua

service.aclima.ua

проспект Степана Бандери, 28а (літера Б),
м. Київ, Україна

Подождите... Завантаження файлу...