Перейти до основного вмісту

АКЛІМА-СЕРВІС -
КОМПЛЕКСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ

Заявка на сервіс

Для замовлення сервісної послуги (пусконалагоджувальні роботи, обслуговування, діагностика, ремонт та інш.) необхідно оформити заявку на сайті заповнив та відправив цю форму. Далі Ваша заявка піде в роботу безпосередньо в сервісний відділ!

Заявка на перший запуск

Сервісний відділ Акліма здійснює перший запуск обладнання (теплові насоси, мультизональні системи, чиллери, осушувачі, прецінзіонние кондиціонери, вентиляційні установки, ККБ) встановленого нашими дилерами на безкоштовній основі. Для замовлення даної послуги необхідно заповнити форму заявки на перший запуск.

Є запитання до сервісного спеціаліста?

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Про Акліма-Сервіс

СЕРВІС – ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША КОМПОНЕНТА ТОВАРУ

Акліма-Сервіс - спеціальний підрозділ компанії Акліма, створений для забезпечення сервісної та гарантійної підтримки дилерів і користувачів кліматичної техніки брендів Акліма.

Ми чудово розуміємо, що продукт - це не тільки обладнання. Так, безумовно, воно має бути якісним, але без частини гідного сервісного обслуговування правильна довготривала робота техніки просто неможлива. Сильний продукт обов'язково має складатися з частини сервісу! У нашому випадку, це найважливіша умова під час продажу кліматичного обладнання.

Тому ми побудували сильну команду сервіс-інженерів, які можуть виконати всі поставлені клієнтом завдання: проконтролювати якість і правильність монтажу, налаштувати та запустити систему, обслужити, зробити кваліфіковану діагностику і ремонт, якщо він знадобиться. Також ми зможемо надати будь-яку консультаційну та технічну підтримку, як нашим дилерам, так і кінцевим користувачам кліматичного обладнання.

Послуги

Гарантійне
обслуговування

Гарантійні зобов'язання - пріоритет для Акліма-Сервіс. Фахівці компанії проходять регулярне навчання і тестування з усієї  техніки брендів Акліма. Зібрана величезна бібліотека технічної документації, яка дозволяє кваліфіковано усунути проблему. На складі завжди підтримується необхідний асортимент запчастин для оперативного ремонту. Користувач повинен пам'ятати, що надання гарантії можливе тільки під час дотримання всіх необхідних умов, які зазначені в гарантійному талоні. Виїзд сервіс-інженера за гарантійним випадком можливий тільки після заповнення форми "Реєстрація гарантійного випадку" і прикріплення Акту дефектації. Можлива розширена гарантія з більш тривалим гаранійним терміном при регулярному сервісному обслуговуванні фахівцями Акліма-Сервіс.

Сервісне
обслуговування

Сервісне обслуговування - це обов'язкова процедура, необхідна для надійної та ефективної роботи кліматичної техніки. Крім того, регулярне обслуговування є обов'язковою умовою для гарантійної підтримки. Як правило, сервісне обслуговування кліматичних систем проводиться щомісячно/щоквартально/двічі на рік/один раз на рік. Регламентні роботи краще планувати заздалегідь, підписавши договір про сервісне обслуговування з компанією Акліма-Сервіс. Це дозволить своєчасно та якісно отримати послугу навіть у період високого сезону.

Діагностика
несправностей

У випадку некоректної роботи кліматичної техніки необхідно провести діагностику несправностей системи. Від правильної діагностики залежить якість та оперативність майбутнього, якщо буде потрібно, ремонту. Діагностика проводиться сервісним інженером, як правило, безпосередньо на об'єкті. Сервісна бригада укомплектована усіма необхідними інструментами для проведення повноцінної діагностики несправностей. Діагностика роботи обладнання проводиться також під час сервісного обслуговування техніки. Діагностика - це обов'язкова процедура перед будь-якими ремонтними роботами.

Шеф-монтаж
та пусконалагодження

Шеф-монтаж - це дуже корисна і потрібна послуга. Наші сервісні фахівці забезпечать консультаційну підтримку під час монтажу кліматичної техніки. Кожен етап буде спланований спільно, процес роботи фахівців із монтажу буде проконтрольований і перевірений за підсумком виконання. Так само буде проаналізована сама технічна схема, за якою планується інсталяція обладнання. Замовляючи цю послугу, ви знижуєте до мінімуму ймовірність припущення помилок через некваліфікованість монтажників і некоректність монтажної схеми.

Шеф-пусконалагодження - повна консультаційна підтримка і присутність монтера під час запуску агрегату і виведення його на проектні показники.

Пусконалагоджувальні
роботи

Запуск обладнання - це дуже відповідальний і копіткий процес. Для коректного проведення пусконалагоджувальних робіт потрібні фахівці високої кваліфікації, досвід, спеціалізований інструмент, допуски, технічна документація і розуміння особливостей конкретної техніки. Сервісні фахівці Акліма-Сервіс виконають пусконалагоджувальні роботи із запуску теплових насосів, чилерів, вентиляційних установок, мультизональних систем кондиціювання, прецизійних кондиціонерів і т.д.

Складання
протоколів та актів

Для здійснення гарантійного ремонту або постановлення на гарантію часто вимагається заповнення обов'язкових документів, таких як "Акт дефектації", "Протокол запуску" і т.д. Якщо заповнення цих бланків займає у Вас багато часу, то наш фахівець може виїхати на об'єкт і заповнити ці бланки згідно з показниками обладнання. Ця послуга заощадить Ваш час, мінімізує помилки під час заповнення, знімаючи відповідальність у некоректності даних.

Ремонт

Під час несправності кліматичного обладнання наші сервісні фахівці проведуть діагностику, складуть комерційну пропозицію на проведення робіт і матеріалів. Після узгодження всіх нюансів виконуються ремонтні роботи, на які виписується окрема гарантія.

Навчання
персоналу

Акліма-Сервіс готові ділитися своїми знаннями та досвідом. Ми проведемо технічний семінар із вашого запиту, підготуємо фахівців дилерів до монтажу, запуску та обслуговування різної кліматичної техніки брендів Акліма. Також ми проведемо інструктаж і короткий тренінг для обслуговувального персоналу на об'єкті: як працює обладнання, як читати аварійні помилки, що робити в певних випадках і як моніторити стан системи.

Каталог запчастин

Компанія Акліма-Сервіс не лише працює у сфері надання сервісних послуг, а так само володіє широкою матеріальною базою і можливістю постачання запасних частин до обладнання систем вентиляції, кондиціювання, опалення та автоматизації.

У каталозі запчастин представлені:

  • компресори
  • конденсатори
  • теплообмінники
  • датчики та інші елементи автоматики
  • контролери і плати управління
  • три- та двоходові крани

Команда

У сервісі люди - це найважливіша складова. Тому Акліма-Сервіс - це, перш за все, команда висококваліфікованих фахівців і фанатиків своєї справи. Для нас складні завдання не проблема! Ми вміємо доводити свою справу до кінця і враховувати всі побажання нашого клієнта! Головне для нас - проблема повинна бути вирішена якісно! Для цього ми регулярно навчаємося, практикуємося і набираємося безцінного досвіду. Наші фахівці походять регулярне навчання з обслуговування та ремонту складної кліматичної техніки, з якою ми працюємо.

Ми розуміємо, що якісний результат можливий тільки завдяки згуртованим та організованим діям усіх підрозділів і кожного фахівця окремо, а також завдяки тісній взаємодії з клієнтом!

Завантажити бланки та документи

Тут Ви можете завантажити стандартні бланки Акліма-Сервіс, які необхідні для фіксації гарантійних випадків або замовлення сервісних робіт

Сервісне обслуговування кліматичних систем

Компанія ACLIMA - експерт із впровадження енергоефективного кліматичного обладнання. Ми пропонуємо не тільки послуги з монтажу та запуску обладнання, а й здійснюємо висококваліфікований сервіс кліматичних систем. Відповідальність і сумлінне ставлення до роботи, а також шанобливе ставлення до кожного Замовника - основні принципи нашої діяльності.

До переліку послуг сервісного центру АКЛІМА входять:

  • шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи кліматичного обладнання;
  • здача кліматичних систем в експлуатацію та оформлення приймально-здавальних документів;
  • обслуговування за гарантією і періодичне сервісне обслуговування;
  • діагностика несправностей і ремонт кліматичних систем і агрегатів;

Чим ми краще

1. Багатогранна спеціалізація

Акліма-сервіс - команда досвідчених сертифікованих фахівців для обслуговування сучасних вентиляційних установок, зволожувачів, осушувачів, прецизійних кондиціонерів, теплових насосів, руфтопів і драйкулерів (сухих градирень), чилерів, MRV-MRF систем, компресорно-конденсаторних блоків та іншого обладнання для вентиляції, опалення і кондиціювання.

2. Досвід і сертифікація спеціалістів

Наш сервісний центр проводить систематичне навчання і піклується про підвищення кваліфікації наших співробітників. Це досвідчені і відповідальні майстри своєї справи, які досконально знають особливості впроваджуваних систем і тонкощі їхнього обслуговування.

3. Профілактика та попередження поломок

Кліматичне високотехнологічне обладнання для безвідмовної роботи потребує періодичного профілактичного обслуговування - раз на місяць, у квартал, на півроку або на рік. Організований сервіс не тільки подовжує термін служби систем кліматичного обладнання та автоматики управління, але і попереджає можливі поломки або збої в роботі. У нас завжди є запчастини на складі.

4. Відповідальність за роботу впроваджених систем

Після установки і запуску обладнання ми обов'язково проводимо навчання обслуговуючого персоналу, укладаємо договори на гарантійне та сервісне обслуговування. Періодично проводимо діагностику і сервіс інженерних систем для підтримки працездатності і максимальної продуктивності систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

5. Навчання і підтримка дилерів

За допомогою систематичних семінарів, навчальних курсів, тренінгів або інструктажів ми навчаємо сервісні служби дилерів у регіонах, допомагаємо виконувати пусконалагоджувальні роботи, стежимо за кваліфікацією монтажників і сервісних фахівців на місцях.

Читати повністю

Контакти

Горяча лінія:

0800 60 50 50

E-mail: service@aclima.com.ua

Service.aclima.ua

Україна, м. Київ, пр-т Степана Бандери 28а

(літера Б).

Подождите... Завантаження файлу...